Український богословський сайт Контакт
ГОЛОВНА ПУБЛІКАЦІЇ БІБЛІОТЕКА АУДІО ВІДЕО ФОТО ФОРУМ БЛОГЕРИ ОСВІТА
Новини 
28.09.2010
В Україні відкрився сезон полювання на священиків
Комітет виборців України заявляє про спроби політичних партій залучити в свої списки на виборах до місцевих рад священиків у Львівській області.

Про це на прес-конференції у Львові заявила виконавчий директор Львівської облорганізації КВУ Оксана Дащаківська, повідомляють Українські новини.

"У районах почалося полювання на священиків, щоб залучити їх у свої списки", - сказала вона.

За її словами, таким чином, політичні партії намагаються здобути голоси прихожан цих священиків.

При цьому Дащаківська відмовилася назвати, що це за партії, сказавши лише, що провладні партії цього не потребують.

Лідер Львівської облорганізації партії "Сильна Україна" Василь Барилюк повідомив, що у списках його партії у Львівській області немає жодного священика, хоча він був би не проти присутності хоча б одного.

У той же час лідер Львівської облорганізації партії УРП "Собор" Степан Середа повідомив, що його партія приваблює священиків у списки, тому що їх присутність у місцевих радах допоможе не допустити дерибану.

Як повідомлялося, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел очолив список Партії регіонів на виборах Одеської облради. Він буде балотуватися до облради за мажоритарною системою.

У жовтні минулого року Агафангел потрапив у центр скандалу, коли наказав у трьох одеських храмах зачитувати "молитву про те, щоб Господь напоумив скорботою і хворобами озлоблених, збожеволілих наклепників на Христа і Його Святу Церкву", а саме трьох журналісток газети "Сегодня", які написали про вартість послуг у храмах Одеси.
Теги: Церква на службі політики
Переглядів: 1569
Функція коментування доступна тільки зареєстрованим користувачам. Будь ласка, увійдіть або зареєструйте собі еккаунт.
<< Назад Наверх
АВТОРИЗАЦІЯ
 
Реєстрація Забули пароль?
КОЛОНКА РЕДАКТОРІВ
 
25 Серпня 2010, 22:45
уся колонка
ОСТАННЄ У БЛОГАХ
 
Вчора, 23:32
 
17 Липня 2010, 16:04
усі блоги
ПОШУК ЗА ДАТОЮ
МОНІТОРИНГ БЛОГОСФЕРИ
О блаженном неведении
Существуют сотни томов, объясняющих этот вопрос – но каждый, кто ним хоть раз задавался знает, что все те тома не дают полного и ясного ответа, порождая болезненное ощущение неведения.
samuraj
Сказание о тайном сообществе мировом: все официальные «церкви» они создали, а те - под их колпаком!
Все официальные государственные «церкви», то есть еретические тоталитарные секты, создали тоже они: мировые силы зла, мировое закулисье, сатанисты тайные, ну, и ты ды!
pravdoiskanie
Дореволюционная церковность
В начале мировой войны 1914 года была мечта о «Кресте на св. Софии» (в Константинополе). Ещё до того, как исторически стало ясно, что это неисполнимо, о. Иосиф говорил: «Зачем нам св. София? Кто в неё войдет? Распутин!?»
hieromonk
Церковь бабы Ванги
Моим глубоким внутренним убеждением было и остаётся то, что иконопись очень чётко отражает эпоху и людей к ней причастных. В этом контексте мне было интересно посмотреть на церковь, выстроенную на деньги и по "благословению" известной болгарской ведьмы - Ванги. И я не был разочарован. Предлагаю Вашему вниманию церковь святой Петки (Параскевы Пятницы) в Рупите в Болгарии.
bizantinum
Архів Анонсів
РОЗСИЛКА
 
©2006-2024 - Український Богословський Сайт