Український богословський сайт Контакт
ГОЛОВНА ПУБЛІКАЦІЇ БІБЛІОТЕКА АУДІО ВІДЕО ФОТО ФОРУМ БЛОГЕРИ ОСВІТА
Новини 
29.07.2010
МП закликає створити єдину економіку України, Росії і Білорусі
Експертна рада "Економіка та етика" при патріархові московському і всієї Русі Кирилі за підсумками засідання 29 липня в Києві закликала Росію, Україну і Білорусь створити "масштабну інфраструктуру" довгострокових спільних проектів та розвивати економічне співробітництво на основі трьох принципів - ефективності, справедливості та солідарності.

"Зараз необхідно сформувати масштабну інфраструктуру взаємовигідних проектів, розрахованих на довгострокову перспективу. Сфери взаємних інтересів очевидні: це чорна та кольорова металургія, промисловість (ракето-, літако-, вертольоти-і суднобудування), ядерна енергетика, сільське господарство, економічна підтримка освітніх і гуманітарних ініціатив ", - йдеться в заяві ради, опублікованому на патріаршому сайті.

Документ підкреслює стратегічну важливість відкриття "доступу капіталу одних країн до проектів на території інших".

Що стосується трьох принципів господарювання, виділених експертами, то принцип ефективності передбачає особисту зацікавленість людини в результатах своєї праці, ідея соціальної справедливості надає економічній системі етичний характер і сприяє довговічності і стабільності, а "солідарність, що розуміється як система взаємної підтримки всередині країни і між братніми народами", забезпечує цілісність суспільства і спрямованість у майбутнє.

Як відзначили експерти, реалізація цих принципів включає "підготовку, моральне виховання і своєчасне висування кваліфікованих кадрів у сферах управління та економіки" та "створення умов для рівноправної участі країн у формуванні євроазійської інтеграційної моделі, в тому числі у створенні регіональної валютно-фінансової системи".

Також патріарший рада закликала до спільного проведення "політики випереджального розвитку економіки за рахунок відродження конкурентоспроможних галузей народного господарства і створення високотехнологічних виробництв".

"Єдиний економічний простір потребує міжнаціональної інтеграційної ідеології і в новій, заснованій на цінностях православної цивілізації, прикладній етиці бізнесу. Сформулювавши її спільними зусиллями Церкви і економістів, ми зробимо безпрецедентний прорив у справі підвищення моральності у господарюванні, політиці і в суспільстві в цілому", - сказано в заяві експертів.

Згідно з документом, "ідеологія нового морально-економічного простору" може послужити "зразком наведення духовних та економічних мостів між країнами Східної Європи", а "цінності нашої цивілізації" допоможуть "очистити світову економіку від пороку її "віртуалізації", від розриву між працею і фінансами , щоб зробити її більш справедливою".
Джерело: gazeta.ua
Теги: РПЦ, Русский мир, Церква на службі політики
Переглядів: 625
Функція коментування доступна тільки зареєстрованим користувачам. Будь ласка, увійдіть або зареєструйте собі еккаунт.
<< Назад Наверх
АВТОРИЗАЦІЯ
 
Реєстрація Забули пароль?
КОЛОНКА РЕДАКТОРІВ
 
25 Серпня 2010, 22:45
уся колонка
ОСТАННЄ У БЛОГАХ
 
16 Серпня 2010, 23:32
 
17 Липня 2010, 16:04
усі блоги
ПОШУК ЗА ДАТОЮ
МОНІТОРИНГ БЛОГОСФЕРИ
О блаженном неведении
Существуют сотни томов, объясняющих этот вопрос – но каждый, кто ним хоть раз задавался знает, что все те тома не дают полного и ясного ответа, порождая болезненное ощущение неведения.
samuraj
Сказание о тайном сообществе мировом: все официальные «церкви» они создали, а те - под их колпаком!
Все официальные государственные «церкви», то есть еретические тоталитарные секты, создали тоже они: мировые силы зла, мировое закулисье, сатанисты тайные, ну, и ты ды!
pravdoiskanie
Дореволюционная церковность
В начале мировой войны 1914 года была мечта о «Кресте на св. Софии» (в Константинополе). Ещё до того, как исторически стало ясно, что это неисполнимо, о. Иосиф говорил: «Зачем нам св. София? Кто в неё войдет? Распутин!?»
hieromonk
Церковь бабы Ванги
Моим глубоким внутренним убеждением было и остаётся то, что иконопись очень чётко отражает эпоху и людей к ней причастных. В этом контексте мне было интересно посмотреть на церковь, выстроенную на деньги и по "благословению" известной болгарской ведьмы - Ванги. И я не был разочарован. Предлагаю Вашему вниманию церковь святой Петки (Параскевы Пятницы) в Рупите в Болгарии.
bizantinum
Архів Анонсів
РОЗСИЛКА
 
©2006-2024 - Український Богословський Сайт