Український богословський сайт Контакт
ГОЛОВНА ПУБЛІКАЦІЇ БІБЛІОТЕКА АУДІО ВІДЕО ФОТО ФОРУМ БЛОГЕРИ ОСВІТА
Новини 
26.07.2010
Синод закликав розкольників покаятися
Синод Руської православної церкви на засіданні в понеділок у Києво-Печерській лаврі нагадав розкольникам про можливість повернення в канонічну Церкву шляхом покаяння.

"Двері в Церква відкриті, ми готові зустріти всіх, хто повертається під її дах", - йдеться у спеціальному зверненні Синоду, присвяченому церковній ситуації в Україні, яке після завершення синодального засідання зачитав журналістам голова Синодального інформаційного відділу Володимир Легойда.

Синод закликає розкольників пам'ятати, що "немає нічого принизливого в покаянні", і нагадує також про те, що "жити в розколі гріховно і згубно для душі".

У зверненні йдеться також, що в даний час в Україні вже багато в чому подолані ті "зовнішні обставини", які на початку 1990-х років породили церковний розкол. Як пояснив Легойда, маються на увазі обставини "в основному політичного і особистого характеру, тоді як сьогодні, за його словами, політична ситуація в країні змінюється".

"Можна сказати, що сучасна політична влада України намагається не втручатися в життя релігійних організацій", - додав представник Московського патріархату.
Теги: автокефалія, патриарх, РПЦ
Переглядів: 618
Функція коментування доступна тільки зареєстрованим користувачам. Будь ласка, увійдіть або зареєструйте собі еккаунт.
<< Назад Наверх
АВТОРИЗАЦІЯ
 
Реєстрація Забули пароль?
КОЛОНКА РЕДАКТОРІВ
 
25 Серпня 2010, 22:45
уся колонка
ОСТАННЄ У БЛОГАХ
 
16 Серпня 2010, 23:32
 
17 Липня 2010, 16:04
усі блоги
ПОШУК ЗА ДАТОЮ
МОНІТОРИНГ БЛОГОСФЕРИ
О блаженном неведении
Существуют сотни томов, объясняющих этот вопрос – но каждый, кто ним хоть раз задавался знает, что все те тома не дают полного и ясного ответа, порождая болезненное ощущение неведения.
samuraj
Сказание о тайном сообществе мировом: все официальные «церкви» они создали, а те - под их колпаком!
Все официальные государственные «церкви», то есть еретические тоталитарные секты, создали тоже они: мировые силы зла, мировое закулисье, сатанисты тайные, ну, и ты ды!
pravdoiskanie
Дореволюционная церковность
В начале мировой войны 1914 года была мечта о «Кресте на св. Софии» (в Константинополе). Ещё до того, как исторически стало ясно, что это неисполнимо, о. Иосиф говорил: «Зачем нам св. София? Кто в неё войдет? Распутин!?»
hieromonk
Церковь бабы Ванги
Моим глубоким внутренним убеждением было и остаётся то, что иконопись очень чётко отражает эпоху и людей к ней причастных. В этом контексте мне было интересно посмотреть на церковь, выстроенную на деньги и по "благословению" известной болгарской ведьмы - Ванги. И я не был разочарован. Предлагаю Вашему вниманию церковь святой Петки (Параскевы Пятницы) в Рупите в Болгарии.
bizantinum
Архів Анонсів
РОЗСИЛКА
 
©2006-2024 - Український Богословський Сайт