Український богословський сайт Контакт
ГОЛОВНА ПУБЛІКАЦІЇ БІБЛІОТЕКА АУДІО ВІДЕО ФОТО ФОРУМ БЛОГЕРИ ОСВІТА
Новини 
21.07.2010
На літургію Кирила в Одесі пускали тільки за запрошеннями
Патріарх Московський Кирил сьогодні в Одесі відслужив першу літургію і освятив Спасо-Преображенський кафедральний собор. Як передає кореспондент Уніан, увійти в храм віруючі могли тільки за запрошеннями, решта спостерігали за тим, що відбувається в головному храмі Одеси, на двох великих моніторах, встановлених на Соборній площі.

Вітаючи патріарха Кирила після освячення храму, глава Одеської єпархії УПЦ МП митрополит Агафангел відзначив: "Спасо-Преображенський собор завжди був серцем Одеси, центром православної духовної культури і суспільного життя, а насамперед - центром молитви, який збирав у своїх стінах не тільки одеситів і мешканців Новоросійського краю, а й прочан з усіх кінців Святої Русі".

Митрополит Агафангел подарував патріархові Кирилу патріарший посох і побажав: "Цей прекрасний жезл - символ патріаршої влади, нехай він нагадує Вам про нашу любов і Ваш першосвятительский візит, а також про те, що одесити завжди будуть вірні патріаршій церкви".

Предстоятель УПЦ МП митрополит Володимир подякував патріарху Кирилу за літургію, за "зміцнення нашої віри молитвою, любов'ю один до одного" і висловив надію, що Бог пошле "мир і згоду між православними та іншими віруючими" в Україні.

"Нам залишається тільки дякувати Богові за все, не переживати, не турбуватися, не дискутувати до безкінечності, особливо з тими, хто цього не хоче і відвертається від нас", - сказав предстоятель УПЦ МП. Глава РПЦ вручив у дар митрополиту Володимиру образ нерукотворного Спаса з пам'ятним написом "Хай Христос-Спаситель убезпечує кожного від зла, нехай його духовний спосіб зберігається в наших серцях, кожної людини, хто ототожнює себе з цим образом, робить сильним і непереможним, стверджуючим у світі Божу правду".

Після освячення будівлю собору було передано у власність Української православної церкви Московського патріархату. Свідоцтво про право власності на Спасо-Преображенський собор, вартість якого складає понад 30 млн. грн., вручив митрополиту Агафангелу мер Одеси Едуард Гурвіц.
Джерело: unian.net
Теги: патриарх, РПЦ
Переглядів: 583
Функція коментування доступна тільки зареєстрованим користувачам. Будь ласка, увійдіть або зареєструйте собі еккаунт.
<< Назад Наверх
АВТОРИЗАЦІЯ
 
Реєстрація Забули пароль?
КОЛОНКА РЕДАКТОРІВ
 
25 Серпня 2010, 22:45
уся колонка
ОСТАННЄ У БЛОГАХ
 
16 Серпня 2010, 23:32
 
17 Липня 2010, 16:04
усі блоги
ПОШУК ЗА ДАТОЮ
МОНІТОРИНГ БЛОГОСФЕРИ
О блаженном неведении
Существуют сотни томов, объясняющих этот вопрос – но каждый, кто ним хоть раз задавался знает, что все те тома не дают полного и ясного ответа, порождая болезненное ощущение неведения.
samuraj
Сказание о тайном сообществе мировом: все официальные «церкви» они создали, а те - под их колпаком!
Все официальные государственные «церкви», то есть еретические тоталитарные секты, создали тоже они: мировые силы зла, мировое закулисье, сатанисты тайные, ну, и ты ды!
pravdoiskanie
Дореволюционная церковность
В начале мировой войны 1914 года была мечта о «Кресте на св. Софии» (в Константинополе). Ещё до того, как исторически стало ясно, что это неисполнимо, о. Иосиф говорил: «Зачем нам св. София? Кто в неё войдет? Распутин!?»
hieromonk
Церковь бабы Ванги
Моим глубоким внутренним убеждением было и остаётся то, что иконопись очень чётко отражает эпоху и людей к ней причастных. В этом контексте мне было интересно посмотреть на церковь, выстроенную на деньги и по "благословению" известной болгарской ведьмы - Ванги. И я не был разочарован. Предлагаю Вашему вниманию церковь святой Петки (Параскевы Пятницы) в Рупите в Болгарии.
bizantinum
Архів Анонсів
РОЗСИЛКА
 
©2006-2024 - Український Богословський Сайт