Український богословський сайт Контакт
ГОЛОВНА ПУБЛІКАЦІЇ БІБЛІОТЕКА АУДІО ВІДЕО ФОТО ФОРУМ БЛОГЕРИ ОСВІТА
Новини 
30.06.2010
Ватикан розчарований результатами саміту Великої вісімки
Ватикан розчарований результатами саміту глав держав та урядів країн «Великої вісімки».

За словами державного секретаря Апостольської Столиці кардинала Тарчізіо Бертоне, Ватикан розраховував на більш конкретні кроки у боротьбі з кризою, зокрема на введення оподаткування банків та фінансові трансакції.

Ієрарх вказав на «проблеми найбільш слабких» та труднощі, з якими зустрічається молодь та безробітні. На його думку, світові лідери не змогли знайти відповіді на ці питання.

Саміт G8 відбувався 25-26 червня неподалік від канадського Торонто, а увечері 26 червня відкрився саміт G20, що тривав до 27 червня.

На самітах «вісімки» та «двадцятки» лідери країн обговорювали питання світового соціально-економічного розвитку та додаткового сприяння бідним країнам і країнам, що розвиваються. Також увагу було приділено питанню міжнародної безпеки. Новою темою G8 в цьому році стала проблема охорони здоров'я дітей і жінок по всьому світу, з особливим акцентом на допомогу бідним державам.

Нагадаємо, за кілька днів до відкриття Саміту французькі єпископи звернулись до учасників G20, підкресливши, що держави не повинні обтяжувати майбутні покоління своїми боргами, та закликали подумати про родини і вбогих – категорії, які найбільше відчули наслідки кризи.
Джерело: http://credo-ua.livejournal.com/
Теги: Ватикан
Переглядів: 988
Функція коментування доступна тільки зареєстрованим користувачам. Будь ласка, увійдіть або зареєструйте собі еккаунт.
<< Назад Наверх
АВТОРИЗАЦІЯ
 
Реєстрація Забули пароль?
КОЛОНКА РЕДАКТОРІВ
 
25 Серпня 2010, 22:45
уся колонка
ОСТАННЄ У БЛОГАХ
 
16 Серпня 2010, 23:32
 
17 Липня 2010, 16:04
усі блоги
ПОШУК ЗА ДАТОЮ
МОНІТОРИНГ БЛОГОСФЕРИ
О блаженном неведении
Существуют сотни томов, объясняющих этот вопрос – но каждый, кто ним хоть раз задавался знает, что все те тома не дают полного и ясного ответа, порождая болезненное ощущение неведения.
samuraj
Сказание о тайном сообществе мировом: все официальные «церкви» они создали, а те - под их колпаком!
Все официальные государственные «церкви», то есть еретические тоталитарные секты, создали тоже они: мировые силы зла, мировое закулисье, сатанисты тайные, ну, и ты ды!
pravdoiskanie
Дореволюционная церковность
В начале мировой войны 1914 года была мечта о «Кресте на св. Софии» (в Константинополе). Ещё до того, как исторически стало ясно, что это неисполнимо, о. Иосиф говорил: «Зачем нам св. София? Кто в неё войдет? Распутин!?»
hieromonk
Церковь бабы Ванги
Моим глубоким внутренним убеждением было и остаётся то, что иконопись очень чётко отражает эпоху и людей к ней причастных. В этом контексте мне было интересно посмотреть на церковь, выстроенную на деньги и по "благословению" известной болгарской ведьмы - Ванги. И я не был разочарован. Предлагаю Вашему вниманию церковь святой Петки (Параскевы Пятницы) в Рупите в Болгарии.
bizantinum
Архів Анонсів
РОЗСИЛКА
 
©2006-2024 - Український Богословський Сайт