Український богословський сайт Контакт
ГОЛОВНА ПУБЛІКАЦІЇ БІБЛІОТЕКА АУДІО ВІДЕО ФОТО ФОРУМ БЛОГЕРИ ОСВІТА
Новини 
23.06.2010
40% американців очікують другого пришестя Спасителя
Американці побоюються третьої світової війни і терористичних атак, багато хто чекає другого пришестя Христа у найближчі 40 років.

Про це свідчать результати опитування, яке провів американський дослідницький центр "П'ю", повідомляє The Daily Mail.

Згідно з результатами, третю світову війну в найближчі 40 років очікують 58% опитаних, а 53% не виключають терористичну атаку на США із застосуванням ядерної зброї.

71% респондентів вважають, що до середини XXI століття рак буде цілком виліковним; 66% вірять, що протези будуть працювати краще, ніж справжні руки і ноги; 81% вважають, що комп'ютери почнуть розмовляти так само, як люди.

53% респондентів вірять, що звичайні люди зможуть подорожувати в космосі.

74% вважають, що людство зможе одержувати енергію, не використовуючи вугілля, нафту і газ; у той же час 72% очікують, що до 2050 року світ вразить найбільша енергетична криза.

66% опитаних вважають, що на Землі буде глобальне потепління, 42% вірять, що вчені зможуть сканувати людський мозок і читати думки, 89% очікують, що до 2050 року президентом США стане жінка, 31% боїться, що на планету впаде астероїд.

41% американців очікують другого пришестя Спасителя до 2050 року. У той же час 46% вважають, що цього не станеться.
Джерело: http://www.interfax.com.ua/rus/
Теги: наука
Переглядів: 584
Функція коментування доступна тільки зареєстрованим користувачам. Будь ласка, увійдіть або зареєструйте собі еккаунт.
<< Назад Наверх
АВТОРИЗАЦІЯ
 
Реєстрація Забули пароль?
КОЛОНКА РЕДАКТОРІВ
 
25 Серпня 2010, 22:45
уся колонка
ОСТАННЄ У БЛОГАХ
 
16 Серпня 2010, 23:32
 
17 Липня 2010, 16:04
усі блоги
ПОШУК ЗА ДАТОЮ
МОНІТОРИНГ БЛОГОСФЕРИ
О блаженном неведении
Существуют сотни томов, объясняющих этот вопрос – но каждый, кто ним хоть раз задавался знает, что все те тома не дают полного и ясного ответа, порождая болезненное ощущение неведения.
samuraj
Сказание о тайном сообществе мировом: все официальные «церкви» они создали, а те - под их колпаком!
Все официальные государственные «церкви», то есть еретические тоталитарные секты, создали тоже они: мировые силы зла, мировое закулисье, сатанисты тайные, ну, и ты ды!
pravdoiskanie
Дореволюционная церковность
В начале мировой войны 1914 года была мечта о «Кресте на св. Софии» (в Константинополе). Ещё до того, как исторически стало ясно, что это неисполнимо, о. Иосиф говорил: «Зачем нам св. София? Кто в неё войдет? Распутин!?»
hieromonk
Церковь бабы Ванги
Моим глубоким внутренним убеждением было и остаётся то, что иконопись очень чётко отражает эпоху и людей к ней причастных. В этом контексте мне было интересно посмотреть на церковь, выстроенную на деньги и по "благословению" известной болгарской ведьмы - Ванги. И я не был разочарован. Предлагаю Вашему вниманию церковь святой Петки (Параскевы Пятницы) в Рупите в Болгарии.
bizantinum
Архів Анонсів
РОЗСИЛКА
 
©2006-2024 - Український Богословський Сайт