Український богословський сайт Контакт
ГОЛОВНА ПУБЛІКАЦІЇ БІБЛІОТЕКА АУДІО ВІДЕО ФОТО ФОРУМ БЛОГЕРИ ОСВІТА
Новини 
10.03.2010
Англіканська Церква Америки оголосила про перехід у католицизм
Англіканська Церква Америки (АЦА), що об’єднує близько 100 консервативних парафій та більше 5 000 віруючих, оголосила про перехід у католицизм.

Минулого тижня в місті Орландо, штат Флоріда, відбулося засідання Ради єпископів АЦА, в результаті якого лідери консерваторів вирішили звернутися у ватиканську Конгрегацію віровчення з проханням прийняти їх в повне спілкування зі Святим Престолом. Таким чином, лідери АЦА прийняли пропозицію Папи Бенедикта XVI, викладену в апостольській конституції Aglicanorum Coetibus.

Згідно з цим документом, опублікованим у листопаді минулого року, громади вірних, невдоволених ліберальними змінами в англіканських церквах, можуть переходити в католицизм. Ці громади отримають в Католицькій Церкві статус "персональних ординаріатів", зберігши англіканські богослужбові традиції і часткову самоуправність. Про це інформує «Religions.ru».

АЦА створена 1991 року в результаті злиття двох консервативних деномінацій, що перервали спілкування з Англіканським співтовариством і його примасом, архиєпископом Кентерберійським. АЦА входить до Традиційного англіканського співтовариства (ТАС), а її лідер єпископ Луїс Фалк раніше був його примасом. У 2002 році його змінив архиєпископ Джон Хепворт з Англо-Католицької Церкви Австралії.

У 2007 році Хепворт та інші лідери ТАС надіслали до Ватикану лист з проханням прийняти їх у спілкування з Папою, при цьому дозволивши їм зберегти англіканські традиції. Конгрегація віровчення пообіцяла розглянути цю можливість і розробити відповідні процедури, в результаті чого з'явилася конституція Anglicanorum Coetibus.
Переглядів: 320
Функція коментування доступна тільки зареєстрованим користувачам. Будь ласка, увійдіть або зареєструйте собі еккаунт.
<< Назад Наверх
АВТОРИЗАЦІЯ
 
Реєстрація Забули пароль?
КОЛОНКА РЕДАКТОРІВ
 
25 Серпня 2010, 22:45
уся колонка
ОСТАННЄ У БЛОГАХ
 
16 Серпня 2010, 23:32
 
17 Липня 2010, 16:04
усі блоги
ПОШУК ЗА ДАТОЮ
МОНІТОРИНГ БЛОГОСФЕРИ
О блаженном неведении
Существуют сотни томов, объясняющих этот вопрос – но каждый, кто ним хоть раз задавался знает, что все те тома не дают полного и ясного ответа, порождая болезненное ощущение неведения.
samuraj
Сказание о тайном сообществе мировом: все официальные «церкви» они создали, а те - под их колпаком!
Все официальные государственные «церкви», то есть еретические тоталитарные секты, создали тоже они: мировые силы зла, мировое закулисье, сатанисты тайные, ну, и ты ды!
pravdoiskanie
Дореволюционная церковность
В начале мировой войны 1914 года была мечта о «Кресте на св. Софии» (в Константинополе). Ещё до того, как исторически стало ясно, что это неисполнимо, о. Иосиф говорил: «Зачем нам св. София? Кто в неё войдет? Распутин!?»
hieromonk
Церковь бабы Ванги
Моим глубоким внутренним убеждением было и остаётся то, что иконопись очень чётко отражает эпоху и людей к ней причастных. В этом контексте мне было интересно посмотреть на церковь, выстроенную на деньги и по "благословению" известной болгарской ведьмы - Ванги. И я не был разочарован. Предлагаю Вашему вниманию церковь святой Петки (Параскевы Пятницы) в Рупите в Болгарии.
bizantinum
Архів Анонсів
РОЗСИЛКА
 
©2006-2024 - Український Богословський Сайт